Klubová výstava Tisk E-mail
Napsal/a Eva   
logo_sekce.gif

Třeboň 11. 8. 2018

Skye (Jolly Rodger Tercius) - Velmi nadějná I.
Luna (Isis Luna Tercius) - Výborná II., res. CAC
Fleur de Lis Tercius - Výborná II. res. CAC
Eda (Now I'm Here Exotic Lunas) - Výborný II., res. CAC


Letošní výstava v Třebini se nám docela vydařila. A to přesto, že náše handlerka Bára musela na kongres do Anglie a předvádění zbylo na mně.
Skye měla premiéru a vzhledem k tomu, že do třídy dorostu patřila o jeden jediný den, jsme nečekali proti o dva měsíce starším žádný výsledek. Plán byl "velmi nadějná". Skye moc hezky spoupracovala a k mému velkému překvapení v dorostu zvítězila nad fenou starší a navíc ze známé chovatelské stanice z Polska, která má postavený chov na psech dovezených ze Skandinávie. Doufejme, že to není to pověstné "první vyhrání" a Skye bude pokračovat v podobném duchu.
Luna byla strašně hodná a moc krásně spolupracovala. Ve velmi silné konkurenci vyběhala druhé místo a res. CAC. Udělala mi velikou radost. Ona je typ, který potřebuje čas, aby dozrála.
Fleur byla naopak na zabití. Čekání ji přestalo bavit a začala poštěkávat, skákat a chtěla pryč. V kruhu nespolupracovala, nechtěla běhat, čmuchala po zemi a vůbec se nepředvedla. Proto jí rozhodčí vytkl pohyb, který je jindy její výraznou předností. Ale tentokrát ho opravdu nepředvedla. Že jsme se trápily bylo vidět i na dálku. Proto je res. CAC nad očekávání dobrý výsledek.
Eda prohrál se psem, který nakonec dostal BOB, takže také nelze považovat výsledek za špatný. Jeho kamarád Dizi (Dynamic Force Black Avatar) získal prvního klubového CAC. Oba kluky předvedla Jolana Pokorná.
Nakonec nikdo z "našich" neodcházel bez titulu. Byli jsme spokojeni. Posuzoval Pal Paroci ze Srbska.
Aktualizováno ( 3. prosinec 2018 )
 
Obrázek...
image049.JPG
 
Poslední novinky
 
Oblíbené
 
 
Menu
Domů
Naši psi
Chovní psi z naší CHS
Výstavy a zkoušky
Odchovy
Úspěchy našich odchovů
Vyprávění
Různé informace
Program SR-Lov
Odkazy
English Info
Fotogalerie
Napište nám
O nás

 


Tercius - Flat Coated Retriever
Design by cmslounge     RSS