Vrh M Tisk E-mail
Napsal/a Eva   
stene2.jpg
Luna porodila 10.10. 2021 6 štěňátek, 3 fenky a 3 pejsky. Jeden pejsek se narodil velmi malý a slabý a přes veškerou péči nepřežil .

Takže máme 2 černé pejsky, z toho jeden je zadaný, jeden volný a tři fenky z toho dvě hnědé a jednu černou (jsou to první hnědá štěňata v naší chvatelské stanici). Jedna hnědá fenka je volná,ale protože si budeme nechávat pokračovatelku, nevíme zda druhá volná bude černá nebo hnědá. Vybereme až mezi 5-6 týdnem, až bude trochu vidět, jak budou vypadat.


Štěňata se narodila v noci z 10. na 11. října. Protože víc se narodilo desátého, zůstane všem toto datium narození. Zde budeme přidávat nové informace a do galerie fotky.
Zatím se mají k světu, dobře přibývají a máma se o ně vzorně stará. Mléka mají víc než dost. Zatím jsou označeni barevnámi stužkami (později oboječky). Ještě se o nich nedá psát individuálně. Máme jen seznam barev. Jména zatím plánujeme, ale první zájemci si mohou vybrat od M podle vlastního výběru. Tématicky plánujeme pro ostatní předsaskou Británii (keltské kořeny)

Pejsek modrý
Pejsek zelený
Fenka červená (černá barva)
Fenka žlutá
Fenka fialová

Fotogalerie
DSC_1187.JPG
DSC_1192.JPG
DSC_1200.JPG
 

Aktualizováno ( 14. říjen 2021 )
 
Obrázek...
image059.JPG
 
Poslední novinky
 
Oblíbené
 
 
Menu
Domů
Naši psi
Chovní psi z naší CHS
Výstavy a zkoušky
Odchovy
Úspěchy našich odchovů
Vyprávění
Různé informace
Program SR-Lov
Odkazy
English Info
Fotogalerie
Napište nám
O nás

 


Tercius - Flat Coated Retriever
Design by cmslounge     RSS