MVP Brno Tisk E-mail
Napsal/a Eva   
duocacib.jpg3. 2. 2019

Fleur de Lis Tercius - výborná IV.
Skye (Jolly Roger Tercius) - výborná III.
Luna (Isis Luna Tercius) - výborná I., CAC, CACIB, BOS
Tia (Contia Tercius) - výborná II.


Přihlásili jsme letos výstavu v Brně jen na neděli. V neděli jsme se podívali z okna a venku nasněženo, silnice neupravené, klouzavé. Nakonec jsme vyjeli. Pár kilometrů za Budějovicemi se naštěstí  vše změnilo, jen pršelo a silnice byla sjízdná.

Další zděšení způsobilo nahlédnutí do katalogu. Sice nebylo fletů moc, ale konkurence byla obrovská. Několik psů po obou rodičích švédského původu, importy, feny ze špičkových chovatelských stanic.

Samozřejmě jsme to nevzdali. Skye byla opět o 4-6 měsíců mladší než konkurentky, skončila třetí, ale alespň s výbornou a krásným posudkem. Luna nás překvapila, když vyhrála velmi silně obsazenou mezitřídu a získala CAC. Fleur byla jiný typ, než paní rozhodčí preferovala a skončila výborná 4. Tia se ve veteránech naprosto nepředvedla. Nechtěla běhat, stála velmi nehezky a celým psem vyjadřovala, že ji to nebaví. Ale také měla výbornou.

Byli jsme rádi, že Luna uspěla a šla běhat o CACIB. Vůbec jsme úspěch nečekali, nakonec byl skoro šok, že získala CACIB a nakonec i BOS.

Přestože se nám nechtělo do Brna jet, nakonec jsme byli víc než spokojeni. Posuzovala slovinská rozhodčí Tomašič Mateja

Luna je jedním z prvních Edových potomků, který se víc vystavuje. Její starší sestra Gaia CAC získala už dávno, ale byla jen na povinných dvou výstavách. Teď se vystavuje jen Luna a Irmina. Luna je velice úspěšná, z posledních tří startů má res. CAC z klubové, CAC z Č. Budějovic a teď CAC, CACIB a BOS. Asi ještě něco zkusíme, ale hlavně budeme trénovat na zkoušky. Skye je mladá a v juniorech možná úspěšná nebude (Luna také v mladých nebodovala). U Fleur záleží na štěstí a konkurenci a veteránky už mívají svou hlavu.

Ještě jsme dostali poslední a nejdůležitější informaci - výsledek DKK a DLK u Luny. Má DKK A/A a rovněž DLK 0/0.
brno_2019.jpg
Aktualizováno ( 13. květen 2019 )
 
Obrázek...
image030.jpg
 
Poslední novinky
 
Oblíbené
 
 
Menu
Domů
Naši psi
Chovní psi z naší CHS
Výstavy a zkoušky
Odchovy
Úspěchy našich odchovů
Vyprávění
Různé informace
Program SR-Lov
Odkazy
English Info
Fotogalerie
Napište nám
O nás

 


Tercius - Flat Coated Retriever
Design by cmslounge     RSS