Jihomoravské derby Tisk E-mail
Napsal/a Administrator   
fleur_jmderby.jpg

Rohozná 7.-8. 7. 2018

Fleur de Lis Tercius - Vítěz derby, CACT z Podzimních zkoušek

Now I´m Here Exotic Lunas (Eda) - 6. místo, res. CACT z PZLoni se Jihomoravské derby konalo poprvé na Vysočině v Rohozné. Protože se nám tam líbilo, vyrazili jsme letos znovu.
Startovní pole nebylo početné, ale bylo kvaltní. Starovala Fleur a přijel i Zdeněk Pokorný s Edou. V sobotu se konaly podzimní zkoušky. Terény byly pěkné, jen dohledávka byla docela lehká. Fleur i Eda si vedli dobře a Fleur udělala jen jednu chybu v přinášení kachny z hluboké vody (předávání z vody mívá horší) a Eda přesně netrefil vlečku srstnaté. Jinak šli oba čistě.
Na vodních pracích v neděli oba shodně vyrazili pro kachnu bez povelu a to je oba shodilo do 2. ceny. Ale podle zásady, že antilopa nemusí být rychlejší než lev, ale musí být rychlejší než ostatní antilopy i taková chyba stačila Fleur na celkové vítězství v JM derby. Většina psů totiž také udělala větší chyby a v 1. ceně došli jen tři psi, takže Fleur, která došla čtvrtá a měla náskok z podzimních zkoušek, vyhrála. Jak vyrovnané to bylo svědčí fakt, že mezi Fleurčiným 1. místem a Edovým 6. místem byl rozdíl jediného bodu z podzimek, daný koeficientem pokažené discipliny. Jinak měli naprosto shodné známky.
Tentokrát měly holky tu kapku štěstí, která je při současné konkurenci k vítězství potřeba. Gratulujeme.DSC_5830.JPG

DSC_5908.JPG


Aktualizováno ( 9. červenec 2018 )
 
Obrázek...
image042.jpg
 
Poslední novinky
 
Oblíbené
 
 
Menu
Domů
Naši psi
Chovní psi z naší CHS
Výstavy a zkoušky
Odchovy
Úspěchy našich odchovů
Vyprávění
Různé informace
Program SR-Lov
Odkazy
English Info
Fotogalerie
Napište nám
O nás

 


Tercius - Flat Coated Retriever
Design by cmslounge     RSS