Chovní psi z naší chovatelské stanice Tisk E-mail
Napsal/a Administrator   

Brave Heart Tercius (Scotty)

Scotty je výstavně i pracovně úspěšný pes. Žije a působí na Slovensku. O jeho úspěších se dočtete více na jeho domovské stránce. Scotty má krásně modelovanou hlavu, kvalitní kostru, přilehlou kvalitní srst. Je šampion mnoha zemí a Mezinárodní šampion krásy C.I.E.


Bedivere Tercius (Elwood)

Je pracovně i výstavně špičkový pes. I přesto, že má zkoušek i výstav relativně málo, získal tituly Český šampion a Český šampion práce. Je "U" všestranný pes. Jeho největší úspěch je 3. místo na MSR 2014 ve Zlíně, kde získal titul CACT a splnil podmínky k udělění Šampiona práce. Má ohromně vyrovnanou přátelskou povahu, pěkný extariér i velký pracovní talent. Aktivně pracuje na honech a je ve výborné kondici. Konakt zprostředkujeme.

Now I´m Here Exotic Lunas (Eda)


Pes importovaný z Dánska, se zajímavým rodokmenem. Je Český šampion, čekatel Grandšampiona a Klubového šampiona. Výstavy ho ale moc nebaví. O to lepší je na poli pracovním. Je samozřejmě Český šampion práce z loveckého výkonu, ale těch šampionátů by poskládal několik, nejméně jeden z všestranných zkoušek. Opakovaně je úspěšný na vrcholových všestranných zkouškách, naposledy to byl CACT z Rožmberského poháru 2018. Je opakovaně nejlepší pracovní pes roku KCHLS. Má ohromně vyrovnanou nekonfliktní povahu. V exteriéru je spíš mohutnější s pěkným pohybem a výborným úhlením, hrudníkem a předhrudím. Je po něm zatím pět vrhů a jeho potomci se začínají prosazovat na poli výstavním a pracovním.
Aktualizováno ( 15. květen 2019 )
 
Obrázek...
image050.JPG
 
Poslední novinky
 
Oblíbené
 
 
Menu
Domů
Naši psi
Chovní psi z naší CHS
Výstavy a zkoušky
Odchovy
Úspěchy našich odchovů
Vyprávění
Různé informace
Program SR-Lov
Odkazy
English Info
Fotogalerie
Napište nám
O nás

 


Tercius - Flat Coated Retriever
Design by cmslounge     RSS