Chovní psi z naší chovatelské stanice Tisk E-mail
Napsal/a Administrator   

Brave Heart Tercius (Scotty)

Scotty je výstavně i pracovně úspěšný pes. Žije a působí na Slovensku. O jeho úspěších se dočtete více na jeho domovské stránce. Scotty má krásně modelovanou hlavu, kvalitní kostru, přilehlou kvalitní srst. Je šampion mnoha zemí a Mezinárodní šampion krásy C.I.E.


Bedivere Tercius (Elwood)

Je pracovně i výstavně špičkový pes. I přesto, že má zkoušek i výstav relativně málo, získal tituly Český šampion a Český šampion práce. Je "U" všestranný pes. Jeho největší úspěch je 3. místo na MSR 2014 ve Zlíně, kde získal titul CACT a splnil podmínky k udělění Šampiona práce. Má ohromně vyrovnanou přátelskou povahu, pěkný extariér i velký pracovní talent. Aktivně pracuje na honech a je ve výborné kondici. Konakt zprostředkujeme.

Now I´m Here Exotic Lunas (Eda)


Pes importovaný z Dánska, se zajímavým rodokmenem. Je Český šampion, čekatel Grandšampiona a Klubového šampiona. Výstavy ho ale moc nebaví. O to lepší je na poli pracovním. Je samozřejmě Český šampion práce z loveckého výkonu, ale těch šampionátů by poskládal několik, nejméně jeden z všestranných zkoušek. Opakovaně je úspěšný na vrcholových všestranných zkouškách, naposledy to byl CACT z Rožmberského poháru 2018. Je opakovaně nejlepší pracovní pes roku KCHLS. Má ohromně vyrovnanou nekonfliktní povahu. V exteriéru je spíš mohutnější s pěkným pohybem a výborným úhlením, hrudníkem a předhrudím. Je po něm zatím pět vrhů a jeho potomci se začínají prosazovat na poli výstavním a pracovním.

Jolly Good Fellow Tercius (Bady)

Je kvalitní mladý pes. Je to náš odchov po Fleur de Lis Tercius a anglickém otci Dolcarosa All Knowing, potomku skvělé linie Cassblaidd. Za pouhý měsíc na 3 výstavách (z toho 2 klubových z 10 psů) získal titul Junior šampion. Na své první výstavě v řivotě získal CAJC. BOJ a jBIG. Stal se nejlepším výstavním psem KCHLS pro rok 2019.
Má skvělou, velice vyrovnanou povahu s velkým temperamentem. Pracuje razantně a rychle (někdy až moc). Na zkoušky ho připravuji.
Má zdravotní testy povinné i nepovinné v naprostém pořádku. Má genotyp BbEE, to znemá, že nese hnědou a nenese gen pro žlutou barvu.
Je se spolumajitelství CH Tercius
Aktualizováno ( 11. červen 2020 )
 
Obrázek...
image035.jpg
 
Poslední novinky
 
Oblíbené
 
 
Menu
Domů
Naši psi
Chovní psi z naší CHS
Výstavy a zkoušky
Odchovy
Úspěchy našich odchovů
Vyprávění
Různé informace
Program SR-Lov
Odkazy
English Info
Fotogalerie
Napište nám
O nás

 


Tercius - Flat Coated Retriever
Design by cmslounge     RSS