Chovní psi z naší chovatelské stanice Tisk E-mail
Napsal/a Administrator   

Art's Fred Tercius (Ferda)

Ferda má pěknou silnou kostru, hezky modelovanou hlavu a kvalitní srst. Byl velmi málo vystavován (2x V2 na klubové výstavě v početně zastoupené třídě). Je velice pracovně talentovaný. V 17 měsících udělal klubové všestranné zkoušky, má 1x CACT a 1x res. CACT.

Art's Charlie Tercius

  • odkaz na chovnou knihu
  • Kontakt: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Charlie je elegantní pes s pěknou kostrou, velmi hezkou hlavou. Elegancí a temperamentem připomíná svou matku Áju. Je vyrovnaný, velmi přátelský. Nebyl příliš vystavován, ale i když na svém prvním vystoupení v Mladé Boleslavi získal "jen" VD 1, porazil i takové soupeře, jako je Almanza Living Legend, který později získal řadu šampionátů. Jako celý vrh A je i Charlie pracovně nadaný, skončil však na základním výcviku a OVVR složil s jedinou chybou při aportu z vody.

 

Brave Heart Tercius (Scotty)

Scotty je výstavně i pracovně úspěšný pes. Žije a působí na Slovensku. O jeho úspěších se dočtete více na jeho domovské stránce. Scotty má krásně modelovanou hlavu, kvalitní kostru, přilehlou kvalitní srst. Je šampion mnoha zemí a Mezinárodní šampion krásy C.I.E.

Black Berry Tercius (Blekýs)

  • odkaz na chovnou knihu
  • bližší informace
  • Kontakt: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny , tel. 731 444 991
Blekýs je pes s dobrou kostrou, krásnou hladkou přilehlou srstí, krásnou ušlechtilou hlavou, nese gen pro hnědou barvu. Výstavní sezónu začal v roce 2012, má  mnoho titulů res, CAC a CAC. Je Šampion ČR. Pracovně je velmi nadaný, má mnoho titulů, je Český šampion práce a Český šampion práce z loveckého výkonu, je všestranný pes "U". Zatím 3x získal titul Pracovní pes roku v soutěži Anka cup KCHLS.

Bedivere Tercius (Elwood)

Je třetí z úspěšných bratrů. I přesto, že má zkoušek i výstav relativně málo, je velice úspěšný. Je Český šampion i Český šampion práce, "U" všestranný pes. Jeho největší úspěch je 3. místo na MSR 2014 ve Zlíně, kde získal titul CACT a splnil podmínky k udělění Šampiona práce. Má ohromně vyrovnanou přátelskou povahu, pěkný extariér i velký pracovní talent.
Aktualizováno ( 11. duben 2016 )
 
Obrázek...
image011.jpg
 
Poslední novinky
 
Oblíbené
 
 
Menu
Domů
Naši psi
Chovní psi z naší CHS
Výstavy a zkoušky
Odchovy
Úspěchy našich odchovů
Vyprávění
Různé informace
Program SR-Lov
Odkazy
English Info
Fotogalerie
Napište nám
O nás

 


Tercius - Flat Coated Retriever
Design by cmslounge     RSS