Mezinárodní VZPR Nová Huť Tisk E-mail
Napsal/a Eva   
VZPR_NovaHut_11.jpg22.-23.10.2011

Výsledky:

Ája: neobstála
Ginny: 2. cena


Tentokrát byla Áji účast na zkouškách velice krátká, přesně 10 minut do vypršení limitu první discioliny. Začínala na dohledávce kachny v rákosí. V mrazivém počasí bez větru první, asi trochu nešťastně zapadlý kus nenašly první tři startující feny. Snažila se, byla poslušná, ale prostě měla smůlu.

Ginny šla jako čtvrtá na dohledávku kachny v rákosí. Její kvality prokázalo to, že kus, který tři feny před ní nedohledaly vůbec našla, i když po 7 minutách. Sice to byla známka 2, ale pořád ještě v první ceně. Ještě se přesně netrefila na marking, jinak chodila celý den výborně. Pouze přinášení pernaté, její letitá slabina, nebylo v pořádku. Druhý den začínala barvami. Při následování rozhodčí ohodnotil posuňky, kterými Pavel Ginny zastavoval, jako dvě chyby a dal jim známku 2. Celá korona i účastníci ztuhli. Vodíme už pár let, Ginny je zastavovaná posuňkem pořád stejně, hodnotilo ji už mnoho i přísných rozhodčí (i na MSR), viděl tuto práci dokonce i tento rozhodčí a nikdy nikdo neměl výhrady. Nemůžeme se zbavit pocitu křivdy, zvlášť proto, že toto rozhodnutí stálo Ginny 1. cenu a titul CACT.

Zkoušky dělají rozhodčí a terény. Terény byly perfektní. Je moc velká škoda, že z jednoho rozhodnutí nám po zkouškách zůstává hořká pachuť...

Kompletní výsledky zde

Foto Petr Krutský

5932.jpg
Aktualizováno ( 21. únor 2012 )
 
Obrázek...
image020.jpg
 
Poslední novinky
 
Oblíbené
 
 
Menu
Domů
Naši psi
Chovní psi z naší CHS
Výstavy a zkoušky
Odchovy
Úspěchy našich odchovů
Vyprávění
Různé informace
Program SR-Lov
Odkazy
English Info
Fotogalerie
Napište nám
O nás

 


Tercius - Flat Coated Retriever
Design by cmslounge     RSS