MVP Č. Budějovice Tisk E-mail
Napsal/a Eva   
MVP_CB.jpg26.4.2014
Eda (Exotic Lunas Now I'm Here) - výborný III.
Blekýs (Black Berry Tercius) - výborný I., CAC, CACIB
Elwood (Bedivere Tercius) - výborný II., res. CAC
Joy (Eirene Tercius) - výborná I., CAJC
Derinka (Debora Tercius) - výborná
Ája (Ike z Vlčích luk) - výborná I., BOVNa naši "domácí" českobudějovickou výstavu se sjelo letos několik našich odchovů z daleka.
Jolana Pokorná s Blekýsem vyběhala CACIBa a do BOB jim chybělo jen velmi málo.
Elwood se moc nepředváděl, v poslední době dost přibral a to se odrazilo na nedostatku jeho elegance. Proto získal "jen" res. CAC. Debora naopak potřebuje vyspět, je drobná. Ája ve veteránech si opět užívala pozornosti publika. Zatím je na svých devět let ve vynikající kondici.
Z Maďarska přijela Szilvi Fieber s Joy (Eirene Tercius) a mladým psem z anglického chovu Jetro (Dolcarosa All Knowing). Joy vyhrála třídu mladých, kde porazila i fenu z kvalitního švédského chovu. Jetro ovšem "převálcoval" všechny. Získal CAJC, BOJ i BOB (takže porazil Blekýse i Edu). Eda (Now I'm Here Exotic Lunas) je momentálně úplně rozlínaný a ježatý, takže 3. místo v dobře obsazené třídě byl výborný výsledek. Eda bude typ, který má šanci se "vyloupnout" později, zatím sbírá sice výborné (většinou i s pořadím), ale na tituly to zatím nestačí.
Se Szilvi jsme museli zůstat až do konce, tak jsme viděli i závěrečné soutže. Ája byla v soutži BIS Veterán už příliš netrpělivá a "neveteránská", tak v soutěži, kde jde hlavně o předvedení, neměla šanci. Jethro získal i nádherné druhé místo v BIS Junior a třetí místo v BIG (teprve v 10 měsících věku!). Tak nás nemusí moc trápit, že porazil Blekýse v soutži o BOB.
Gratulujeme všem našim odchovům. Rozhodčí ing. F. Korda rozhodně výbornými nehýřil, takže všichni mohou být na výsledek hrdí.
Aktualizováno ( 30. červen 2014 )
 
Obrázek...
image062.JPG
 
Poslední novinky
 
Oblíbené
 
 
Menu
Domů
Naši psi
Chovní psi z naší CHS
Výstavy a zkoušky
Odchovy
Úspěchy našich odchovů
Vyprávění
Různé informace
Program SR-Lov
Odkazy
English Info
Fotogalerie
Napište nám
O nás

 


Tercius - Flat Coated Retriever
Design by cmslounge     RSS