SZVP Obořiště Tisk E-mail
Napsal/a Eva   
Obor_perex.jpg20.7.2014

Elwood (Bedivere Tercius) - I. cena, 2. místo, CACT


Zkoušky se konaly v tradičních terénech ve velmi horkém počasí. Psi to měli opravdu obtížné. Hlavně práce v rákosí byla velice tvrdá.
Elwood pracoval neuvěřitelně, za celou dobu neudělal jedinou chybu. I do rákosí šel s vervou. Na klidu na stanovišti už byl unavený, takže byl zcela klidný. Začala se rýsovat možnost účasti v rozstřelu.
Nakonec v rozstřelu skončili 3 psi, labrador a dva fleti. Podle losu jsme šli na handling první. Elwood předvedl naprosto precizní, i když již pomalejší práci. Čekali jsme na soupeře. Labrador šel velmi razantně, ale pokusil se zaměnit pořadí přinášených kachen. Vůdce ho ještě dokázal otočit. Poslední šla fena fleta a rozhodovalo se o tom, kdo získá titul CACT. Vůdkyně vyhodnotila situaci a poslala fenu doleva, ale fena jí přinesla pravý kus. Tím bylo o titulu rozhodnuto, protože záměna je hrubá chyba.
Nakonec se rozhodčím líbila víc práce labradora a Elwood skončil druhý. Vzhledem ke konkurenci to byl velký úspěch. Musím poděkovat jak Elwoodovi za bezvadnou práci, tak Petrovi Pufferovi, majiteli Elwoodka, že nám ho půjčuje.

Kompletní výsledky zde

Fotky zde

Oboriste.jpg
Aktualizováno ( 22. září 2014 )
 
Obrázek...
image041.jpg
 
Poslední novinky
 
Oblíbené
 
 
Menu
Domů
Naši psi
Chovní psi z naší CHS
Výstavy a zkoušky
Odchovy
Úspěchy našich odchovů
Vyprávění
Různé informace
Program SR-Lov
Odkazy
English Info
Fotogalerie
Napište nám
O nás

 


Tercius - Flat Coated Retriever
Design by cmslounge     RSS