PZ Vacíkov Tisk E-mail
Napsal/a Pavel   
Vacikov_perex.jpg21.9.2014

Eda (Exotic Lunas Now I'm Here) - 2. místo, I. cena, CACT
Derry (Cinderella Tercius) - 5. místo, II. cena
Tia (Contia Tercius) - 11. místo, II. cena
"Podzimky" ve Vacíkově máme docela v oblibě, v minulosti tam všechny naše holky získaly titul CACT. Letos jsme je vybrali jako premiéru pro Tiu a její paničku Alenu Melicharovou. Pro Edu to byly další zkoušky ve jeho první sezóně a Barča nastoupila jako náhradník, aby si s Derry vyzkoušela své vůdcovské schopnosti.

A pak to začalo... Derry šlapala skvěle, ale na disciplíně Přinášení kachny z hluboké vody si (opět) postavila hlavu, že do vody nepůjde a ne a ne a ne. Nakonec ji tam Barča, která neztratila hlavu, dostala, ale druhá cena byla jasná. Eda šel moc pěkně, jen na konci mu "došly baterky", ale dopadlo to dobře a skončilo skvělým druhým místem. Hrdinou dne ovšem byly Tia a Alena. Tiu jsme pracně odnaučovali reakci na výstřel a na cvičení zbylo pochopitelně už méně času. Obě ale bojovaly statečně, zkoušky došly se ctí a Tia tak splnila poslední podmínku k udělení titulu "Český šampion". Gratulujeme!

Celkově byly zkoušky silně obsazené (24 psů, dokončilo 18), korektně posouzené a příjemný dojem dotvářelo půvabné okolí loveckého zámečku ve Vacíkově.

Jak viděla zkoušku Jolana s Edou

Kompletní výsledky zde

Vacikov_14.jpg

Aktualizováno ( 17. listopad 2014 )
 
Obrázek...
image027.jpg
 
Poslední novinky
 
Oblíbené
 
 
Menu
Domů
Naši psi
Chovní psi z naší CHS
Výstavy a zkoušky
Odchovy
Úspěchy našich odchovů
Vyprávění
Různé informace
Program SR-Lov
Odkazy
English Info
Fotogalerie
Napište nám
O nás

 


Tercius - Flat Coated Retriever
Design by cmslounge     RSS