Klubová "dvojvýstava" Humpolec Tisk E-mail
Napsal/a Administrator   
logo_sekce.gifSobota 7.5.2016
Eda (Now I´m Here Exotic Lunas) - výborný I., CAC, BIS pracovní
Fleur (Fleur de Lis Tercius) - výborná III.

Neděle 8.5.2016
Eda (Now I´m Here Exotic Lunas) - výborný II., res. CAC
Fleur (Fleur de Lis Tercius) - výborná IV.


Nejsme výstavní specialisté, proto se jezdíme na klubové výstavy především setkat s přáteli, podívat na ostatní psy a nemáme obvykle titulové ambice. Hlavně jezdíme na vyhlášení Anka Cupu, kde býváme úspěšní v pracovních kategoriích.

Letos jsme vystavovali naše mladé Edu (Now I´m Here Exotic Lunas) a Fleur (Fleur de Lis Tercius).

První den: sobota 7.5.  Eda byl v silně obsazené třídě pracovní, tak jsme říkali, že výborná s umístěním by nás potěšila. Posuzovala specialistka na flety, paní Lena Hägglund (chovatelská stanice O´Flannagan) ze Švédska. Byl to šok, když ukázala Edovi, kterého vystavovala už tradičně Bára, na první místo a podávala jim rozetu pro vítěze. Eda získal v silné konkurenci CAC! Fleur byla v nejobsazenější mezitřídě a vyběhala si výbornou a pěkné třetí místo. Líbila se a paní rozhdčí je názoru, že Fleur potřebuje ještě čas. Velmi nás potěšily skvělé posudky na oba dva psy od švédské rozhodčí, která je specialista na flety.

Tím ale sobota nekončila. Eda jako vítěz pracovní třídy postoupil do závěrečných soutěží o nejhezčího pracovního psa (BIS pracovní). Posuzoval rozhodčí ze Španělska. Eda se nosil velmi pěkně a důstojně, ale konkurence byla silná. Když Eda postoupil do užšího výběru čtyř nejkrásnějších pracovních psů, byli jsme šťastní. Nemohli jsme uvěřit tomu, když nakonec pan rozhodčí ukázal na Edu a podal Báře pohár. Eda se stal Nejkrásnějším pracovním psem výstavy!

Neděle 8.5. Oba psi byli už unavení. Přesto poctivě běhali, jen jim trochu chyběla jiskra. Eda měl snad nejtěžší možnou konkurenci, Luckyho (Caci´s Dark Chocolade of Love) A. Vrublové, psa s mnoha výstavními úspěchy včetně umístění na Cruft´s. Zázrak se nestal a Eda skončil s titulem res. CAC v pracovní třídě druhý. Jsme spokojeni. Fleur skončila výborná 4. Pan rozhodčí Alessandro Zepli je specialista na labradory a více se mu líbily typy nižší a zavalitější. I tak naši psi dostali výborné posudky a známka výborná po oba dva dny je jistě úspěch.

Počasí bylo krásné, úspěchy nás víc než potěšily a odjížděli jsme velice spokojeni.

DSC_1674.JPG
Aktualizováno ( 26. červen 2016 )
 
Obrázek...
image013.jpg
 
Poslední novinky
 
Oblíbené
 
 
Menu
Domů
Naši psi
Chovní psi z naší CHS
Výstavy a zkoušky
Odchovy
Úspěchy našich odchovů
Vyprávění
Různé informace
Program SR-Lov
Odkazy
English Info
Fotogalerie
Napište nám
O nás

 


Tercius - Flat Coated Retriever
Design by cmslounge     RSS