KPZ Slabčice a KPZ Hulín Tisk E-mail
Napsal/a Eva   
Slabcice_16.JPG22.10.2016

KPZ Slabčice
Fleur de Lis Tercius - II. cena
KPZ Hulín
Eda (Now I'm Here Exotic Lunas) - Vítěz zkoušek, I. cena, CACT

Tuto sobotu vyrazil Zdeněk Pokorný s Edou na podzimní zkoušky do Hulína  my a Fleur do Slabčic.

Eda je profesionál a šel v samých čtyřkách. Získal plný počet bodů. V rozstřelu porazil labradora, který měl shodný počet bodů, a získal nejen CACT, ale i titul vítěze zkoušek. Gratulujeme

Fleur s Bárou jely do Slabčic (okres Písek). Fleur byla velmi rozjívená a my jsme přemýšleli, zda jsme ji nepřetrénovali a na všestranných zkouškách před týdnem nepřetáhli. Slídění bylo výborné, ale poslušnost už trochu drhla. Na markingu i na vodě jsme měli strach, že se utrhne před povelem. Ale vše zvládla. Až na vlečce srstnaté začala blbnout a dvakrát si králíka odložila. Nemohla dostat nic jiného, než dvojku a tím pádem druhou cenu. Ale pak se najednou srovnala a na vlečce pernaté i na dohledávce předvedla svou razantní, chuťovou práci. Vypadá to, že se srovnala. Musí samozřejmě získat zkušenosti a "vychodit" se, ale je moc šikovná.

Tak závěr sezony měl Eda vynikající, Fleur o neco méně, ale přesto jsme s ní spokojeni. Pomalu bude zima a doba práce v bažantnici. Eda ještě nějaké zkoušky absolvuje, Fleur už ne.

Kompletní výsledky zde
Aktualizováno ( 12. březen 2017 )
 
Obrázek...
image029.jpg
 
Poslední novinky
 
Oblíbené
 
 
Menu
Domů
Naši psi
Chovní psi z naší CHS
Výstavy a zkoušky
Odchovy
Úspěchy našich odchovů
Vyprávění
Různé informace
Program SR-Lov
Odkazy
English Info
Fotogalerie
Napište nám
O nás

 


Tercius - Flat Coated Retriever
Design by cmslounge     RSS