Vrh "H" - portréty štěňat Tisk E-mail
Napsal/a Administrator   
Vrh_c.jpg
Portréty štěňat z vrhu "H"

Všechna štěňata z vrhu H jsou v nových domovech
Puppies from litter H left for the new home

Štěňata jsou již načipovaná a poprvé očkovaná (27.3.). Všichni prošli důkladnou veterinární prohlídkou a všichni jsou bez vad a bez problémů. Už chodí ven a baští maso i granule. Pomalu se budou chystat do nových domovů, u všech už je odběr víceméně domluvený. Je jich teď všude plno, za nedlouho bude doma prázdno a trochu smutno. Snad budou dělat v nových domovech radost.Pejsek šedý - v novém domově
Hyperion Tercius

3.4. Perry je vyrovnaný, klidný pes s příjemným temperamentem. Je hezký, podobou je spíš do typu mámy, ale je vidět, že to bude kus chlapa. Rád se pomazlí, ale není příliš vtíravý.
25.3. Perry je velký pohodář a zatím kliďas. Je z pejsků nejmohutnější, bude mít delší srst a ušlechtilou hlavu. Je velmi dobře stavěný. Má trošku větší ouška po mámě, jinak je podobný spíš tátovi.
19.3. Ukazuje se, že bude mít velmi hezkou postavu, krásné předhrudí a hezký výraz. Je to vyrovnaný pejsek. sbevědomý. Na stole se mu focení hodně nelíbilo, nebude mít rád výšky. Hyperion byl jeden z Titanů v řecké mytologii, nositel světla. Tak ať nese světlo svým majitelům.
12.3. Aktivní, ale velice mazlivý pejsek. Zatím se o vlohách moc mluvit nedá, ale vypadá, že bude šikovný a hodný. Postoj mu ještě moc nejde, ale dá se tušit pěkná postava.

P_sedy1.JPG
P_sedy2.JPG


Pejsek tmavě modrý - v novém domově
Hector Tercius

3.4. Tor má vysloveně pohled táty. Začíná pěkně mohutnět, už dohnal a možná i předehnal drobnější sestry. Už se nenechá šidit a nepohodu hlasitě komentuje. Stále je mazel.
25.3. Hector, neboli Bobánek pěkně roste a dohání sourozence. Je velice hodný a jemný, velmi mazlivý. Roste z něj krásný pes s perfektní postavou a krásnou hlavou. Bude mít přilehlou srst po mámě.
19.3. Stále drobnější pejsek, který ale přibývá stejně, jako sourozenci, takže se rozdíl zmenšuje. Vypadá, že bude hezky rostlý, zatím má jemnější hlavu. Je to velký mazel. Hector byl hrdina. Tenhle mrňous hrdině bojoval jako prvorozený s nepřízní osudu ve formě nemoci matky. A vyhrál, je to zdravé a čilé štěně.
12.3. Nejdrobnější štěně. Protože jsme ho přednostně krmili a zahřívali, je velký mazel. Ale začíná se projevovat jako aktivní a šikovný, dohání sourozence velmi rychle. Velmi dobře baští.


P_tmmod1.JPG
P_tmmod2.JPG


Pejsek tmavě zelený - v novém domově
Hanibal Tercius

3.4. Pejsek spíš v typu mámy, s hezkou hlavou, středně silnou kostrou. Milý, mazlivý, průměrně průbojný. Zvědavý, příjemný pejsek.
25.3. Milý a jemný pejsek s pěknou figurou a přilehlou srstí. Má hezkou hlavu s výraznýma očima.
19.3. Mazlivý pejsek, který je aktivní a velmi kontaktní. Získal sebevědomí a patří mezi zvědavá, čilá štěňata. Má hezký pohled a milý čumáček.
12.3. Klidnější hodný pejsek. Ze začátku se moc na výpravy nehrnul, ale už zkoumá okolí jako ostatní. Vypadá, že bude kontaktní.
.

P_tmzel1.JPG
P_tmzel2.JPG


Fenka červená - v novém domově
Hekaté Tercius

3.4. Corinka je živel. Je li jméno určením osudu, je Cora opravdu bohyně čar a kouzel. První přišla na to, jak prolézt klapku pro dospělé psy a už si chodí ven, jak se jí chce. Dokáže se protáhnout z ohrádky jak Houdini, je třeba ji ulovit, pokud chceme něco dělat. Ale vášnivě miluje lidi, je první na klíně, dere se o pohlazení a chce člověka olízat. Strašně milé a temperamentní zvíře, jen bude potřeba důslednost ve výchově.
25.3.Má postavu i pohled modelky, asi by měla šanci i na výstavě. Ale zatím to nejde říci jistě. Je to uličnice, je v každé akci, k lidem se nacpe do klína a přesvědčí je, že tohle opravdu chtějí. Byla by velmi šikovná na práci nebo nějaký sport.
19.3. Velmi kontaktní milá fenka. Opatrnost ji už opustila, je pěkná uličnice, ale milá. Vypadá velmi hezky, dokáže se kouknout jako modelka. Hekaté byla bohyně čar a kouzel. Corinka umí čarovat. Zhmotní se na klíně, když si sednu ke štěňatů, kouzelně se zmocní odložené tašky, Vykouzlí rošťárnu z ničeho, má okouzlující pohled malé uličnice, a očaruje svou přítulností.
12.3. Kontaktní fenka, spíš trochu opatrná. Není moc ráda sama, moc ráda se mazlí. Mezi sourozenci se ale nijak neztratí. Je středně velká, docela hezká.

F_cerv1.JPG
F_cerv2.JPG


Fenka fialová - v novém domově
Henrietta Tercius

3.4. Riruška už odjela do nového domova. Majitelé byli nedočkaví a vzali si ji, jak to bylo možné. Rita je ale natolik vyrovnaná, že zvládla i první dlouhou cestu autem a prý se dobře zabydluje. Hodně štěstí!
25.3. Rita, jak jí předběžně říkáme, je velmi pohodová, klidnější fenka, která. Má přesně tu dávku temperamentu, aby se hodila ke  každé práci nebo sportu a při tom je vyrovnaná a vypadá, že nebude splašená. Má velmi pěknou postavu, bude mít bohatou srst. Zatím vypadá jako medvídek, ale něco z toho je srst. Připomíná mi její polosestru Gaiu, která je zatím nejúspěšnější výstavní fena z vrhu G. Ta také byla méďa a vyloupla se z ní velmi hezká fenka (V1, CAC na MVP Ml. Boleslav). Rita opravdu nemusí výšky, takže focení na stole je problém.
19.3. Dobře rostlá, samostatná fenka s velmi příjemnou povahou. Vyrovnaná. Má trochu mohutnější hlavu, ale hezky tvarovanou. Na stole ji odvaha trochu přešla, výšky mít ráda nebude. Jméno Henrietta neslo mnoho významných a zajímavých dam. Tato je po Henriettě Anglické, dceři francouzské princezny Henrietty. Obě Henrietty byly královnami - francouzská byla královnou Anglie a anglická byla královnou Francie. 
12.3. Nejsamostatnější štěně. Největší průzkumnice. První přelezla bednu, první se vydala z kuchyně až na verandu (a řvala, protože nevěděla, jak zpět). Velmi šikovná a milá. Focení se jí nelíbilo, zdržovalo ji od hry.


F_fial1.JPG
F_fial2.JPG


Fenka světle zelená - v novém domově
Hebe Tercius

3.4. Z Deriky roste hezká a milá fenka. Typem je něco mezi oběma rodiči, spíš bude jemnější. Temperament má příjemný. Jsem na ni zvědavá, jak se bude vyvíjet.
25.3. Jemnější, elegantní a temperamentní fenečka. Jsem ráda, že bude blízko a budeme moci pomáhat s výcvikem.
19. 3. Hezká jemnější fenka s hezkou hlavou a velmi slibnou postavou. Výšky se jí stále nelíbí, ale jinak je nebojácná a živá. Hebe byla legendární číšnice bohů.
12.3. Velmi aktivní, šikovná, samostatná fenka.  Na stole se trošku bála, možná bude po tátovi, který také nemá rád výšky. Má jemnější kostru a velmi dobrý temperament.

F_svzel1.JPG
F_svzel2.JPG


Fenka vínová - v novém domově
Hestia Tercius

3.4. Další temperamentní dračice, ohrpmně milá a živá. Drží krok s Corou a Poly, jsou ďáblova trojnožka. Má vysloveně tátův pohled, je hezky stavěná.
25.3. Další fenka, která se dobře předvádí a nebojí se. Je temperamentní, kontaktní a velmi přátelská.
19.3. Fenka s moc hezkou postavou i pěkně modelovanou hlavou. Předvádí se jako modelka. Hestia byla bohyně domácího krbu. Snad její jmenovkyně domácí krb ochrání také.
12.3. Čilá, živá fenka s pěknou kostrou. Jako všichni se ráda mazlí a okusuje člověku nohavice, ruku, cokoliv.

F_vin1.JPG
F_vin2.JPG


Fenka žlutá - v novém domově
Hipolyta Tercius

3.4. Třetí noha ďáblovy trojnožky, mohutnější, živá, mazlivá fenka. Se strachem z výšek to nebude tak zlé, jako druhá zvládla schody oběma směry. Má hezou hlavu a dobrou kostru.
25.3. Fenka, ktré nedělá radost se fotit na stole. Je hezká, živá, dostatečně sebevědomá, ale výšky nemusí. V tom je po tátovi. Na záchranářský výcvik by nebyla. Ale jede do rodiny, kde se uplatní její společenská povaha.
19.3. Velice hezká fenka, která se konečně nechala nafotit. Je živá, temperamentní a velmi kontaktní. Hipolyta byla královna Amazonek.
12.3. Největší fenka, živá, samostatná, aktivní. Dost velká průzkumnice. Těžko se fotila, musela jsem ji pečlivě hlídat, aby nespadla ze stolu. Ve skutečnosti je daleko hezčí, než na fotkách.

F_zl1.JPG
F_zl2.JPG
Aktualizováno ( 22. červen 2017 )
 
Obrázek...
image014.jpg
 
Poslední novinky
 
Oblíbené
 
 
Menu
Domů
Naši psi
Chovní psi z naší CHS
Výstavy a zkoušky
Odchovy
Úspěchy našich odchovů
Vyprávění
Různé informace
Program SR-Lov
Odkazy
English Info
Fotogalerie
Napište nám
O nás

 


Tercius - Flat Coated Retriever
Design by cmslounge     RSS