Klubová výstava Humpolec Tisk E-mail
Napsal/a Eva   
logo_sekce.gif
31.7 a 1.8. 2021

Jolly Good Fellow Tercius (Bady) - sobota V4, neděle V
Key Elliot  - sobota V3, neděle V3
Laudine Tercius - sobota VN4
Nikee Jozucita - neděle VN2Na klubovou výstavu jezdíme okouknout ostatní psy, vloni se nám dařilo. Letos moc ne.

V sobotu posuzoval Alessandro Zeppi z Itálie.
Elliot se absolutně nepředvedl. Ani si v kruhu nevzal pamlsek, štěkal, moc nechtěl běhat, hrozně jsem se s ním nadřela. I tak měl šanci na pěkné umístění, ale na konci si to přece jen zkazil a skončil výborný 3 (ale ze 3). Po posouzení za mnou rozhodčí přišel a říkal, že pes se mu velmi líbí, ale na takovéhle předvedení nemůže dát titul. Aspoň se líbil.
Bady nastupoval ve velmi početné třídě otevřené. V horku se mu vůbec nechtělo spolupracovat, nepředvedl se v pohybu. I tak se dostal do první čtveřice a skončil výborný 4. Opět rozhodčí říkal, že pes nepředvedl svůj temperament, jinak by skončil lépe.
Laudie jen dovršila sobotní přehlídku špatných předvedení. Vůbec nechtěla běhat, v kruhu se i vykadila a skončila VN4 (ze 4). Snažily jsme se, ale ani já a dokonce ani Bára jsme ze psů nevyloudily slušné výkony. Prostě stane se. Ale všechny chyby šly čistě na vrub našic psů, kterým se ten den nechtělo.

V neděli se ochladilo. Elliot běhal velmi pěkně, krásně stál, a protože měl s sebou Alfa jako morální podporu, tak celé předvedení bylo úplně jiné. Přesto skončil opět V3. Rozhodčí svá rozhodnutí nevysvětloval.
Badyho dokonce ani nevybrali mezi 4 nejlepší, přestože konkurence byla dokonce menší a Bady byl opět ve formě se svým krásným pohybem a předvedením.
Nikee se také předváděla hezky, Ale rozhodčí, přestože měl už pořadí napsané, je honil pořád běhat a nakonec ji stejně odsunul na 2 místo (ze 4). To byl jediný jakýs takýs úspěch. Asi jsme měli naše psy v neděli svěřit jiným handlerkám :-) my jsme mezi úspěšnými nebyly.

Takže nakonec jediné, co jsme si z Humpolce přivezli byl psincový kašel. Odnesli to hlavně Elliot a Alf (který navíc v tom byl chudák nevinně, protože jen dělal Elliotovi podporu). Elliot se zotavuje dokonce ze zápalu plic. Téměř každý rok se najde nezodpovědný majitel, který na výstavu jede s kašlajícím psem. Letos to postihlo naše kluky, před dvěma lety si ho přivezli Pokorní, naštěstí v lehčí formě.

Bady_postoj_2020.JPG
Aktualizováno ( 16. srpen 2021 )
 
Obrázek...
image024.jpg
 
Poslední novinky
 
Oblíbené
 
 
Menu
Domů
Naši psi
Chovní psi z naší CHS
Výstavy a zkoušky
Odchovy
Úspěchy našich odchovů
Vyprávění
Různé informace
Program SR-Lov
Odkazy
English Info
Fotogalerie
Napište nám
O nás

 


Tercius - Flat Coated Retriever
Design by cmslounge     RSS