MVP České Budějovice Tisk E-mail
Napsal/a Eva   
Fleur_Rohozna.jpg7.10.2017
Fleur se Lis Tercius - výborná 4
Now I'm Here Exotic Lunas - výborný 2, res. CAC
Isis Luna Tercius - velmi nadějná
Irmina Tercius - velmi nadějná
Debora Tercius - výborná 2, res. CAC


Tozhodčí Vitali Belskyi z Ukrajiny byl velká neznámá. Nakonec je to stejně i po výstavě, nevíme přesně, jaký typ se mu líbí, pořadí dával pro nás vcelku méně pochopitelně.
Bára měla dost běhání. Nejprve předváděla Diesela (Dynamic Force Black Avatar), se kterým ve velké konkurenci vyběhala 3. místo a známku výborná. Dizi potřebuje získat jistotu a naučit se pořádně postoj. Eda se předvedl moc hezky, proto nás druhé místo v třídě šampionů trochu mrzí. Rozhodčí se rozmýšlel dlouho, pro nás nakonec ne příznivě. Tak letos Eda titul Grandšampiona nezíská. Ten poslední CAC ještě nepadl.
Po nepatrném oddechu jsme musely nastoupit obě s fenami Isis Luna a Irmina, dcerami Tii. Luna se docela předváděla, ale je ještě moc temperamentní. Irmině se v kruhu moc nelíbilo, byla to její premiéra mezi tolika psy, ale nakonec stála i běhala docela pěkně. Obě dostaly velmi nadějnou a pěkný posudek a tím, že obě potřebují dozrát. Vzhledem k tomu, že jim ještě není 8 měsíců to opravdu nebylo překvapivé.
Fleur běhala krásně i když jí zmatek s tím, že jsme musely s Bárou do kruhu obě a ji drželi pro ni neznámí lidé nevyhovoval. Rozhodčího nezaujala, vytkl ji sbíhavý postoj PK (nejsme si jisti, zda jde o přední nebo pánevní končetiny, vzhledem k tomu, že tohle na ní zatím nikdo neshledal). Derinka (Debora Zuzky Prokopové) se líbila víc a ve velké konkurenci skončila 2. s res. CAC.
Takže: neskončili jsme špatně, ale postupové cíle jsme nesplnili. Na výstavě se nesešlo příliš mnoho psů, ale byla tam silná konkurence. Děkuji všem majitelům za to, že své svěřence prezentují.

Na výstavě jsme nefotili a tak jsme po výstavě udělali rodinné foto. Zleva: Otec Eda, matka Tia a dcery Isis Luna a Irmina.

DSC_4266.JPG
Aktualizováno ( 11. únor 2018 )
 
Obrázek...
image014.jpg
 
Poslední novinky
 
Oblíbené
 
 
Menu
Domů
Naši psi
Chovní psi z naší CHS
Výstavy a zkoušky
Odchovy
Úspěchy našich odchovů
Vyprávění
Různé informace
Program SR-Lov
Odkazy
English Info
Fotogalerie
Napište nám
O nás

 


Tercius - Flat Coated Retriever
Design by cmslounge     RSS