Vrh "C" - nabídka štěňat Tisk E-mail
Napsal/a Eva   

Jeden pejsek se uvolnil!

One boy is still available!


Štěňata už chodí procházku do přírody a k řece, učí se zákldy přivolání a učí se hlídat si svého člověka.

Puppies are going for walk, they are learning to swim. We give them first lesson of "good behavoiour". They are eager students.

Columban

Collin (někdy z legrace Harley, protože jeho irský jmenovec je patron motorkářů) je velmi hezký pejsek. Má pěknou kostru, hezkou, typicky flatí hlavu a moc hezké oči po mámě. Bude podobný spíš tátovi, ale bude mít po Gininy krásné, výrazné oči. Je temperamentní, veselý. Venku je čilý průzkumník, který si ovšem hlídá "smečku". Umí plavat. Je velmi přátelský. Zdá se, že bude mít klidnější vyrovnanou povahu, dostatečně temperamentní, ale zvladtelnou. Je už skoro čistotný, venku přijde na přivolání. Vhodný pro aktivní lidi, sport, práci i jako domácí společník. Mohl by mít šanci i na výstavách. ale to je pro nás i pro něj nejméně významné.
Collin is very handsome boy with good bones, nice head, he has his mother´s beautifull eyes. He is lively and very friendly, with well ballanced temperament. Pefect dog for show, work but also perfect family dog.
P1050580.jpg

Pokud se vám pejsek líbí, zavolejte, napište nebo se přijeďte podívat. Máme zdravý chov bez dědičných chorob.
If you like this boys, don´t hesitate and write or call us. I will answer with pleasure any question (in case I know the answer, of course). Boy is healthy (veterinary controlled), completely vaccinated, without known hereditary disorders,  his  parents are negative  for hip and elbow dysplasia (and from family free from dysplazia - mother´s siblings and father´s offsprings are all HDA and ED0).
Aktualizováno ( 23. duben 2011 )
 
Obrázek...
image020.jpg
 
Poslední novinky
 
Oblíbené
 
 
Menu
Domů
Naši psi
Chovní psi z naší CHS
Výstavy a zkoušky
Odchovy
Úspěchy našich odchovů
Vyprávění
Různé informace
Program SR-Lov
Odkazy
English Info
Fotogalerie
Napište nám
O nás

 


Tercius - Flat Coated Retriever
Design by cmslounge     RSS