Vrh "D" - portréty štěňat Tisk E-mail
Napsal/a Eva   
Vrh_c.jpgV pěti týdnech jsme se pokusili štěňata nafotit ve výstavních postojích, které se většinou příliš nepovedly. Ostatně žádný učený z nebe nespadl, že? I popisy povah a exteriéru je nutno brát s určitou rezervou. Naučila jsem se, že na štěněti stejně nepoznám, jaké bude v dospělosti. (Když jsem viděla Percyho z vrhu A, který byl při odchodu chudinka drobeček a vyrostl z něj nádherný pes, něžná Tia je větší dračice, než její sestra Derry, která vypadala jako hyperaktivní..., prostě s trochou štěstí se dá odhadnout, ale ne bezpečně poznat, jaký kdo bude). Proto vybírejte spíš citem než rozumem.

Pejsek Duncan, modrý (5 týdnů) - zadaný (Male, Duncan - reservation)

Duncan je klidnější pejsek s pěknou kostrou. Focení se mu vůbec nelíbilo, radši běhá na trávě nebo se mazlí. Pejsek je již zadaný.
Duncan_c.jpg
Duncan_p.jpg

Pejsek Dylan,  zelený (5 týdnů) - volný (Male, Dylan - free)

Dylan is very handsome boy with excellent bones. He will be strong but elegant. Very good choice for show, sport or work, but of course excellent loving family dog.

Z Dylana roste moc hezký pes. Kostra vypadá slibně, bude mohutný, ale harmonický. Je milý, mazlivý, není dominantní. Vypadá, že bude nejen hezký, ale i příjemný společník. Je to pejsek vhodný jako společník, ale i pro případné zájemce o výstavy nebo práci.

Dylan_c.jpg

Dylan_p.jpg

Fenka Danu, světle zelená (5 týdnů) - u nových majitelů (Female, Danu - in new home)

Danu je milá a zatím se zdá, že bude klidnější. Je takový medvídek mazlivý, ráda baští. Kostra vypadá slibně, bude asi poměrně mohutná (ostatně jako většina štěňat z tohoto spojení). Bude vynikající milý společník, v případě zájmu jde uvažovat i o výstavách a práci.

Danu_c.jpg

Danu_p.jpg

Fenka Dalny, červená (5 týdnů) - u nových majitelů (Female, Dalny - in new home)

Dalny je nejdrobnější. Je velice čilá, je u většiny neplech a občas nemá čas se najíst. Ale miluje mazlení a je první u člověka (zatím jakéhokoliv, který ke štěňatům přijde) Má hezkou hlavu, kostru spíš po mámě. Zatím má rozlínanou štěněčí podsadu, takže srst nevypadá nijak krásně. Ovšem vzhledem k tomu, že horké dny tráví všichni v norách, které jim matka vyhrabala, vypadají všicni tak trochu jak bezdomovci.
Dalny_c.jpg

Dalny_p.jpg

Fenka Debora, růžová (5 týdnů) - u nových majitelů (Female, Debora - in new home)

Very nice bitch, who hated beeing photographed. She has beautifull head, good bones. She is lively creature, promising for sport, work or show, but she will be very good loving family dog too.

Debora je bojovnice. Naprosto odmítla se nechat postavit do postoje, takže kvalita kostry se dá jen tušit. Bude mít trochu svou hlavu, ale jedna z prvních se zajímala o aport. Bude hezká a šikovná, ale bylo by dobré ji zaměstnat jakýmkoliv psím sportem nebo ji jen naučit nosit míčky, aby se nenudila. Pravděpodobně by byla vhodná i na výstavy a určitě bude výborný společník
Debora_c.jpg

Debora_p.jpg

Fenka Dulcinea, oranžová (5 týdnů) - u nových majitelů (Female, Dulcinea - in new home)

Mohutnější milá fenečka s velmi slibným exteriérem a příjemnou povahou.
Dulcinea_c.jpg

Dulcinea_p.jpg
Aktualizováno ( 12. červen 2012 )
 
Obrázek...
image021.jpg
 
Poslední novinky
 
Oblíbené
 
 
Menu
Domů
Naši psi
Chovní psi z naší CHS
Výstavy a zkoušky
Odchovy
Úspěchy našich odchovů
Vyprávění
Různé informace
Program SR-Lov
Odkazy
English Info
Fotogalerie
Napište nám
O nás

 


Tercius - Flat Coated Retriever
Design by cmslounge     RSS