Vrh "D" - nabídka štěňat Tisk E-mail
Napsal/a Eva   
D_nabidka_p.jpg


Ještě máme volného jednoho pejska.


Dylan 

je mohutný, dobře stavěný pejsek. Má krásnou hlavu, hezké oči. Je spíše klidnější, velmi mazlivý. Už chodí na procházky a velmi si nás hlídá. Do vody se zatím nehrne. Dvakrát si byl zaplavat, ale špatně se mu vylézalo do strmého břehu, tak je opatrný. Doma je nejradši s námi v kuchyni. Nejen kvůli jídlu, hlavně má rád společnost. Sám moc na zahradu nechce, pokud nemá oporu v některé z našich holek (v okolí štěkají občas psi a Dylan je opatrný a nekonfliktní). Bylo mu smutno po sourozencích, první noc kvílel. Teď už si zvykl a je v noci hodný i když je sám (holky s ním být v noci nechtějí). Byl hvězdou na dětském dni, kde jsme předváděli psy. Dylan si společnost dětí vysloveně užíval. Je opravdu dobře socializovaný na lidi i psy.  Bude vhodný jako společník pro mladší i starší aktivní lidi, do bytu i do domku, ale je vhodný i pro případné zájemce o sport, práci i výstavy (není to podmínka). Není to pes na stálý pobyt v kotci, tam by mu bylo smutno.

Nevyžadujeme, aby noví majitelé našimi odchovy pracovali nebo chodili na výstavy. Průkaz původu je jen certifikát, že pes pochází ze zdravých rodičů, neznamená to, že se musí někde předvádět.  Jediné, co bychom rádi, aby měli dobrou péči a dostatek kontaktů s lidmi.  

Dylan2.jpg


Dylan2_p.jpg


Debora - je již v novém domově

je fenka s pevnou, silnou kostrou, ale není tak robustní, jako její starší sestra Ginny (viz Naše feny ). Má krásnou hlavu a výrazné tmavé oči. Je mazlivá a velmi kontaktní. Bude velmi vhodná jako domácí společnice. Je ale i temperamentní a bude talentovaná na práci i sport, mohla by mít i šanci na výstavách. 


Debora2.jpg

Debora2_p.jpg


Aktualizováno ( 12. červen 2012 )
 
Obrázek...
image043.jpg
 
Poslední novinky
 
Oblíbené
 
 
Menu
Domů
Naši psi
Chovní psi z naší CHS
Výstavy a zkoušky
Odchovy
Úspěchy našich odchovů
Vyprávění
Různé informace
Program SR-Lov
Odkazy
English Info
Fotogalerie
Napište nám
O nás

 


Tercius - Flat Coated Retriever
Design by cmslounge     RSS