Vrh "I" - štěňata jsou na světě Tisk E-mail
Napsal/a Eva   
stene1.JPGDne 23.2.2017 se narodilo tři pejsci a sedm fenek
Puppies, litter "I" are born, three boys and seven girls
17.3. Nafotili jsme první portréty. Štěňata baští z misky nejprve mléko, teď už i mixované maso. Moc jim chutná. Všichni se maí k světu.
12.3. Štěňata dostala odčervenía ostříhali jsme jim drápky. Očka mají otevřená, moc pěkně začínají chodit. Za chvíli bude čas je přikrmovat. Tia se stará, ale na 10 divochů brzy nebude stačit. V galerii jsou přidány fotky, za týden přidáme portrétky.

8.3. Někteří z vrhu I už začínají otvírat očka. Staví se na nožičky. Prospívají, baští dobře a brzy budeme muset přikrmovat. Tia má hodně mléka, ale pro 10 hladovců to za chvíli bude málo.

4.3. Tiina štěňata prospívají, máma se o ně perfektně stará.

23.2.2017, přesně v termínu, se Tie narodilo deset štěňat, tři pejsci a sedm fenek. Porod byl bez komplikací, máma i potomci jsou v dobrém stavu.

22. 12. 2016 byla naše fena Tia (ChCZ Contia Tercius) nakryta Edou (ChCz, Ch práce CZ, Now I'm Here Exotic Lunas "U"). Březost byla sonograficky potvrzena, tentokrát snad bude počet štěňat menší (kryli jsme z časových důvodů dost brzy). Rádi zodpovíme dotazy, možná rezervace štěňat.
Jde o opakované spojení. Prvním štěňatům Tii budou 2 roky. Mají úžasné, empatické povahy, pracovní vlohy (tři mají již po roce věku lovecké zkoušky), jeden pejsek pracuje pro svou paničku jako asistent (dovede sebrat z podlahy desetikorunu a podat ji). Na výstavách potřebují ještě čas, přesto dvě dosud předvedené fenky byly výborné, jedna již s CAC na mezinárodní výstavě. Jestli vše půjde dobře, jedna fenka z budoucího vrhu je již rezervovaná pro nás.


8.3. First puppies are opening their eyes. Tia has a lot of milk but soon, it will be difficult for her to feed 10 hungry puppies. We´ll have to help her soon.

4.3. Puppies are well, Tia is caring mother

23.2. Puppies are born! Tia bore 3 male and 7 female puppies. Puppies are strong and healthy, mother is well.

In December, our Tia - Contia Tercius was mated with Eda - Now I'm Here Exotic Lunas . We are expecting a litter at about 22nd February. Both parents are very friendly dogs, with excellent show nad work quality. Excellent family companions.  Questions about the dogs and litter are wellcome.
We already had a litter from this pair. It was very good quality, so we decidet to repeat it again and probably keep a female. Three of the previous offsprings have a hunting exams, one works like an assistance dog (he is able to pick up a coin from the ground). At the show, two girls had an "excellent" result, boy in Austria had also "excellent" from the club Judge. But to be really show dogs, they need some time yet, they mature slowly. But most of all, they have an excellent temperament, will to please and they are very friendly.

Fotogalerie
DSC_2398.JPG
DSC_2399.JPG
DSC_2405.JPG
DSC_2409.JPG
DSC_2450.JPG
DSC_2452.JPG
DSC_2455.JPG
DSC_2458.JPG
 


Matka Tia
P1060600.JPG

Otec Eda
DSC_1639.JPG

Tia                                                                          Eda
P1060613.JPGDSC_1641.JPG
Aktualizováno ( 8. květen 2017 )
 
Obrázek...
image050.JPG
 
Poslední novinky
 
Oblíbené
 
 
Menu
Domů
Naši psi
Chovní psi z naší CHS
Výstavy a zkoušky
Odchovy
Úspěchy našich odchovů
Vyprávění
Různé informace
Program SR-Lov
Odkazy
English Info
Fotogalerie
Napište nám
O nás

 


Tercius - Flat Coated Retriever
Design by cmslounge     RSS