Plánujeme štěňata Tisk E-mail
Napsal/a Eva   
Vrh_D.jpgPlánujeme štěňata, vrh J, Fleur byla nakryta v polovině prosince.
Fleur je březí. Termín porodu je kolem 12. února

We plan puppies, J litter, Fleur was mated in the middle of December.
Fleur is pregnant. Birth of puppies is expectet in the middle of February.

Otec/Sire: MultiCh Dolcarosa All Knowing
Matka/Dam: Ch Fleur de Lis Tercius "U"


Vrh J vyšel na Fleur. Je plánovaný dlouho a pečlivě, protože pokud vše dobře dopadne, chtěli bychom si jednu fenku nechat.
12.1. Máme potvrzenu březost, mělo by jít o standardní vrh. Máme již zájemce o 5-6 štěňat, uvidíme, jak budeme schopni pokrýt poptávku. Teď jen aby vše dobře dopadlo.
5.1. Máme již zájemce o 6 štěňat. Protože nevíme, kolik štěňat se narodí, zatím záznamy nebereme. Můžete nás kontaktovat s nezávazným zájmem o štěně. Počkáme, až kolik se narodí štěňat a podle toho se zařídíme dál. Velký zájem o naše odchovy nás těší

Dolcarosa All Knowing - Jethro - je hnědý pes, importovaný z Velké Británie do Maďarska. Znám ho dlouho, protože jeho majitelka, Szilvi Fieber, má fenku od nás a jezdila k nám s oběma psy. Už jako mladý byl Jethro velice elegantní a kompaktní pes a opakovaně získával na výstavách tituly. Kromě toho má velice milou a vyrovnanou povahu. V současné době je šampionem několika zemí a čeká na udělení titulů C.I.B a C.I.E. Jethro má velmi zajímavý rodokmen, nepříbuzný na většinu fletů, kteří u nás jsou. Spojuje skvělou linii Cassblaidd, která je špičková pracovní linie, ale i s výstavními výsledky. Jethrův otec, Bertie Breedon of Cassblaidd byl jedním z nejúspěšnějších pracovních psů ve Velké Británii. Po mateřské linii v sobě nese kvalitní linii Waverton, jeho předek, Waveron Toby Ale byl svého času plemeník roku ve Velké Británii. Navíc má Jethro mezi předky dlouhověké psy. Samozřejmě má povinná i u nás nepovinná zdravotní vyšetření, vše s perfektně negativním nálezem.
Fleur de Lis Tercius je čtvrtá generace našich fen, třetí generace odchovaná v naší chovatelské stanici. Všechny čtyři feny v mateřské linii jsou šampionky ČR a šampionky práce ČR. Fleur má titul Šampion ČR, je čekatelkou Grand šampiona a klubového šampiona a také šampiona práce. Udělala všestranné zkoušky a má titul "U". Je to velmi temperamentní elegantní fena. Její otec je Limited Edition Black Brianta po norském otci. Z mateřské linie má v rodokmenu dánské psy z chovatelských stanic Black Amandas a Starworkers. I Fleur má všechny zdravotní výsledky výborné (kyčle, lokty, oči)
Od tohoto spojení očekávám, že by potomci mohli mít pěkný exteriér a nadprůměrné pracovní vlohy.Father od the J litter, Dolcarosa All Knowing, is very good looking boy (Champion of several countries and InterCh). He is from famous Cassblaidd blood line of excellent working dogs, from maternal line he brings Waverton bloodline (one of his ancestors is Waverton Toby Ale). He has perfect health results. I know him since his childhood and he has excellent well ballanced temperament.
Mother, Fleur de Lis Tercius is 3rd generation born in our kennel and 4th generation of my bitches, all of them  show and work champions. She is too very good at show (CZ Ch, never worse than excellent 4th) and work (she has several CACT titles and "U" - universal hunting dog title). She has perfect health resuslts.
We are expecting puppies with good healh, promising qualities in show and work and very nice temperament with will to please.

12th. January. Fleur is pregnant. She is expecting standard litter, at least 6 puppies. We have reservations of 6 puppies until now, so we have to stop taking new reservations until the pippies are born.

Fotogalerie
001.jpg
002.jpg
003.jpg
004.jpg
005.jpg
 
Aktualizováno ( 26. červen 2018 )
 
Obrázek...
image063.JPG
 
Poslední novinky
 
Oblíbené
 
 
Menu
Domů
Naši psi
Chovní psi z naší CHS
Výstavy a zkoušky
Odchovy
Úspěchy našich odchovů
Vyprávění
Různé informace
Program SR-Lov
Odkazy
English Info
Fotogalerie
Napište nám
O nás

 


Tercius - Flat Coated Retriever
Design by cmslounge     RSS