Čekáme štěňata Tisk E-mail
Napsal/a Eva   
Vrh_D.jpgKoncem ledna (zhruba od 25.1) čekáme narození druhého a posledního vrhu po Fleur de Lis Tercius Sono potvrdilo, že Fleur je březí, očekáváme standardní vrh.
Otcem bude Leviz - Susedalens Remongton Sendero, pes švédsko - anglické krve. Z tohoto spojení očekáváme narození černých štěňat bez hnědého i žlutého genu (BBEE), kvalitního exteriéru a temperamentních milých povah a dobrého zdraví.

Bereme záznamy na štěňata, zájemce budeme hned po narození štěňat informovat, dodržujeme pořadí, v jakém se hlásí. Nehledáme zájemce o výstavy nebo práci, i když pokud by někdo zájem měl, poskytneme mu plnou podporu. Hledáme pro štěňata domov, kde budou dělat lidem společníky.

We are expecting puppies. Fleur de Lis Tercius was mated with Susedalens Remington Sendero, pregancy is confirmed. Puppies will have Scandinavian and British ancestry. We are expecting heathy puppies with nice temperament, good looking and with working abilities. We are breedeng dual purpose flatcoats. If you are interested, contact us on Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny .


Suseedalens Remington Sendero zvaný Leviz je černý pes (nenese hnědou ani žlutou), který pochází ze Švédska. V rodokmenu má zajímavou kombinaci netypické švédské a britské krve, proto bude obohacením chovu. Žije v chovatelské stanici Black Brianta.
Padl mi do oka už jako mladý nejen pěkným exteriérem, ale i temperamentem a velmi milou povahou. Uvažovala jsem o tom ho využít do chovu již dříve pro naši Derry, ale osud to zamotal a nakonec dá potomky s Derčinou dcerou Fleur.
Leviz je výstavním šampionem několika zemí a jako druhý pes v ČR získal i šampionát Švédska, což je velice obtížné a  cenné. Má i pracovní vlohy, ale na zkoušky nechodí, což je trochu škoda. Všechna zdravotní vyšetření má v pořádku. Více informací o Levizovi lze získat na stránkách chovatelské stanice Black Brianta .

leviz_brezen2015_5.jpg

leviz_hlava.jpg

Fleur (Fleur de Lis Tercius) je náš odchov již čtvrtá generace našich fletů. Máme ji ve spolumajitelství. Dalo by se říci ve střídavé péči. Vystavujeme ji, chodíme s ní na zkoušky i na hony, cvičíme s ní a když je třeba, tráví s námi i delší dobu.
Fleur se narodila jako jedináček naší Derry a byla jediná dcera psa Limited Edition Black Brianta. Je temperamentní, velmi kontakní a má výrazné pracovní vlohy. Je velmi komunikativní, někdy se až dožaduje pozornosti, stále je hravá.
Výstavně je úspěšná, nikdy neodešla bez výborné s pořadím. Je Šampion ČR, čekatel Grandšampiona, klubového šampiona a šampiona ČMKU (do kteréhokoliv jí chybí poslední titul). V zahraničí vystavována nebyla, ale u nás porazila i feny z chovatelských stanic zvučných jmen.
Pracuje velmi ráda. Má složeny všechny zkoušky včetně klubových všestranných zkoušek, takže si může psát "U" - všestranná fena. Má řadu titulú CACT i res. CACT, dvakrát byla vítěz zkoušek. Do šampiona práce jí chybí poslední titul z vyšších zkoušek a kousek štěstí.
Zdravotní výsledky má všechny perfektní (kyčle, lokty, patella, oči včetně gonio).
Fleur dala jeden vrh před dvěma lety, její potomci už mají úspěchy výstavní i pracovní, ale hlavně mají povinné i nepovinné zdravotní testy v pořádku. Toto bude její druhý a poslední vrh.

Fleur1.JPG

Fleur2.JPG

Aktualizováno ( 14. duben 2020 )
 
Obrázek...
image021.jpg
 
Poslední novinky
 
Oblíbené
 
 
Menu
Domů
Naši psi
Chovní psi z naší CHS
Výstavy a zkoušky
Odchovy
Úspěchy našich odchovů
Vyprávění
Různé informace
Program SR-Lov
Odkazy
English Info
Fotogalerie
Napište nám
O nás

 


Tercius - Flat Coated Retriever
Design by cmslounge     RSS